Fuarlar

WHO'S NEXT

1994 yılından bu yana düzenlenen ve Avrupa’nın en eski ve halen en popüler fuarlarından birisi olan Who’s Next, çağın yeniliklerini, trendlerdeki değişimleri takip / uygulama başarısı, dinamik ekibi, titiz firma seçimi ile fuarcılık anlamında modanın merkezi konumundadır.
Who's Next fuarında her yıl Ocak ve Eylül aylarında yaklaşık olarak 45.000 ziyaretçi ve 1200’den fazla hazır giyim markasını bir araya gelmektedir.
Uluslararası kabul gören bu fuarın parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

MUNICH FABRIC START

Yılda iki fuarla sektörü buluşturan, moda ve tekstil endüstrisinde tüm sezona ilham olacak bilgileri stantlarına taşıyan, etkili bir ticaret için mükemmel bir platform olan Münich Fabric Start
1996 yılından beri tekstil ve hammaddeleri sektörüne yön veriyor.
Uluslararası kabul gören bu fuarın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

EUROSHOP

EuroShop, ticaret sektörünün mağaza yerleştirme, mağaza ekipmanları, mağaza tasarımı ve mağazacılık için bir sergisidir. Perakende yatırımları, trend barometresi ve yenilik platformu için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. EuroShop'un ana hedef grubu, mimarların, grafik tasarımcıların, fuar yöneticilerinin ve pazarlama uzmanlarının yanı sıra ticaretin tüm alanlarından ve ortaklarından uzmanları içerir. 3 yılda bir gerçekleşen uluslararası bu fuarın bir parçası olmaktan guru duyuyoruz.

TEXWORLD EVOLUTION

Çok çeşitli tekstil ürünleri için binlerce uluslararası aktörü bir araya getiren, giyim ve aksesuar üreticilerinin Avrupa'daki en büyük vitrini olarak dikkat çeken Texworld Evolution fuarı tekstil ürünlerinin yanı sıra, moda endüstrisi için yüksek teknoloji çözümlerini bir araya getiren ilk uluslararası platform olma niteliği taşıyor. İnovatif ürünlerimizle uluslararası geçerliliği olan bu fuarın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

IFCO

Dijital dönüşüm, akıllı giyim, teknik tekstiller ve sürdürülebilirlik konularında, tasarım, etkileşim ve deneyimi bir araya getirecek trend alanları, seminerler, atölyeler ve defilelerin bir arada olduğu İstanbul Fashion Connection Fuarı'nda yer almaktan her daim gurur duyuyoruz

PURE LONDON

İlki 1997 yılında gerçekleştirilen İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı PURE LONDON 40 ülkeden, 800’ün üzerinde katılımcı firma ve 8500 ziyaretçi sayısıyla, dünyada 250 ülkede, fuar ve konferans faaliyetleri yürüten, alanında 27 yıllık tecrubesi ile HYVE UK Events Limited organizatörlüğünde, dünya markalarını bir araya getiriyor.
AkalBatu olarak her sene bu büyük organizasyonun bir parçası olamanın haklı gururunu yaşıyoruz.