Hakkımızda

Her Şey İlk Bakışta Başlar... 

Kaliteyi, yenilikleri, markaları ve hayalleri ürettiği ürünlere yansıtan ve yansıtmaya devam eden AKALBATU, vizyonunu her geçen gün geliştirerek, kurulduğu 1998 yılından bugüne öncelikle hazır giyim firmaları, gıda ve kuyumculuk sektörünün her türlü ambalaj ve aksesuar ihtiyacını sağlayabilecek kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

Merkezi Ankara'da bulunan firmamız İzmir ve İstanbul şubeleri ile her geçen gün gelişip büyüyerek, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki müşterilerine kalite odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. Akalbatu, askı, e-ticaret kutusu, kraft çanta, sticker, pelur kağıt, hediye kutusu, kargo zarfı, dar dokuma, gamboç üreten lider firmalardan biridir.

Müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ilk sırada tutarak firmalara markalaşma yolculuklarında hız kazandıran AKALBATU, son kullanıcı için aksesuar kalitesinin de en az ürün kalitesi kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır. Amacımız, tüketicinin gözünde markanızı hep daha yukarılara taşımaktır.

Markanızı müşterilerinize eksiksiz anlatıyor ve tüm ayrıntılarını ürünlerimize yansıtıyoruz.

YEŞİLCİYİZ

AKALBATU ailesi olarak yeşili ve doğayı korumanın öneminin bilincindeyiz. Ürünlerimiz, hammadde seçiminden katkı maddelerine kadar piyasada bulunan en çevreci ve çözülebilir maddelerden yapılmaktadır.

TASARIM

Üretimde ilk ve en önemli adımdır. Ürünlerimizin kullanılabilirliği kadar görsel olarak nasıl göründükleri de bizim için çok önemlidir. Bu nedenle tasarım departmanımıza çok önem veririz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda göz alıcı ürünler üretebilmek için alanında uzman geniş bir tasarımcı kadrosu istihdam ediyoruz.

ÜRETİM

AKALBATU Ankara ve İstanbul'da sahip olduğu iki üretim tesisinde 11,000 m2 kapalı alanda, ürün grubunun üretimi ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

AKALBATU olarak makine parkurumuzu genişletmeye dönük devam eden teknoloji yatırımlarımızla ve yetişmiş insan gücümüzle; en kaliteli ürünü ve hizmeti, en hızlı şekilde tedarik ederek sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı hedeflemekte ve bu hedefe uygun kararlılık ve istikrarla yolumuzda ilerlemekteyiz.